Mod: UK1019W23S182004
Art: SWEATERS
COD: K1370
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
Kiton Blue Cashmere Sweater Full Zip—
Product Information
Shipping & Returns
Description
style sweater full zip
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1019W23S182004
Art: SWEATERS
COD: K1370
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade