Mod: UK1192W23V153000-1
Art: SWEATERS
COD: K2168
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Fantasy
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue 100% Cashmere Full Zip Hoodie Sweater - Italian Made—
Description
Kiton Blue Cashmere Full Zip Hoodie Sweater
style sweater full zip
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1192W23V153000-1
Art: SWEATERS
COD: K2168
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Fantasy
made_in IT
brand: Kiton
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Blazer - Italian Tailored Men's Sport Coat
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Wool Silk Linen Blazer - Italian Luxury
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Jacket - Cashmere Silk Linen Blazer
-65%NEW
Kiton Dark Gray Plaid Cashmere Blazer - Italian Luxury Menswear
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Smoking Blazer
-65%NEW
Kiton Multicolor Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Blue Wool 14 Micron Suit Smoking
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Blazer - Cashmere Wool Silk Linen Black
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Virgin Wool Silk Linen Blazer
-65%NEW