Mod. UK1482W23V326000
Art. sweater
Cod. K1971
season winter
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
S 18" 31" 20.5" 26"
M 18.5" 31" 21.25" 26.25"
L 19.25" 32" 22.5" 27"
XL 20" 32" 23.75" 27.5"
2XL 21" 32.5" 24.25" 27.5"
3XL 22" 33" 25" 28"
4XL 23" 33.5" 26" 28"
5XL 24" 34" 27" 29"
6XL 25" 34.5" 27.5" 29.5"
8XL 27" 36" 28.5" 31"
Kiton Men's Pure Cashmere Crewneck Sweater Blue Italian Luxury—
Description
Kiton Blue Cashmere Crewneck Sweater - Italian Luxury Menswear
Mod. UK1482W23V326000
Art. sweater
Cod. K1971
season winter
S 18" 31" 20.5" 26"
M 18.5" 31" 21.25" 26.25"
L 19.25" 32" 22.5" 27"
XL 20" 32" 23.75" 27.5"
2XL 21" 32.5" 24.25" 27.5"
3XL 22" 33" 25" 28"
4XL 23" 33.5" 26" 28"
5XL 24" 34" 27" 29"
6XL 25" 34.5" 27.5" 29.5"
8XL 27" 36" 28.5" 31"