Mod: UK04W19K4000
Art: SWEATERS
COD: K2185
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Men's Blue Cashmere Silk Turtleneck Sweater - Italian Luxury—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Turtleneck Sweater - Italian Luxury Knitwear
Premium Materials and Construction
Design and Fit
Versatile Styling Options
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK04W19K4000
Art: SWEATERS
COD: K2185
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade