48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK04W19K235002
Art: SWEATERS
COD: K2197
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Blue Cashmere Silk Turtleneck Sweater Men's Italian Luxury—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Turtleneck Sweater - Italian Luxury Menswear
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK04W19K235002
Art: SWEATERS
COD: K2197
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade