Mod: UK04W19K111001-1
Art: SWEATERS
COD: K2358
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Men's Blue Cashmere Silk Turtleneck Sweater - Italian Luxury—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Turtleneck Sweater
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK04W19K111001-1
Art: SWEATERS
COD: K2358
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade