Mod: UK1503W23V380002
Art: SWEATERS
COD: K2498
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Sweater Polo
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Geometric
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
Kiton Luxury Blue Cashmere Silk Half-Zip Polo Sweater Men—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Half-Zip Polo Sweater
style sweater polo half zip
details
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1503W23V380002
Art: SWEATERS
COD: K2498
drop: -
style: Sweater Polo
manufacturer: 100% Handmade