Mod: UK05ZW23K171001-1
Art: SWEATERS
COD: K1602
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Polo
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Cashmere Silk Half-Zip Polo Sweater - Italian Luxury—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Half-Zip Polo Sweater
style sweater polo half zip
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK05ZW23K171001-1
Art: SWEATERS
COD: K1602
drop: -
style: Polo
manufacturer: 100% Handmade