Mod: UK06500W23K111000
Art: SWEATERS
COD: K2065
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue Cashmere Silk Hoodie Sweater - Italian Luxury Knitwear—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Sweater Hoodie - Italian Luxury Knitwear
style sweater hoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK06500W23K111000
Art: SWEATERS
COD: K2065
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade