Mod: UK03W23K111000
Art: SWEATERS
COD: K2394
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Blue Cashmere Silk Half Neck Sweater - Italian Handmade—
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Half Neck Sweater
style sweater half neck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK03W23K111000
Art: SWEATERS
COD: K2394
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade