Mod: UK1063W23S182001
Art: PANTS
COD: K1984
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Blue Cashmere Jogging Pants—
Description
style lace up
season winter
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
31 us 12"(15") 9" 6.5" 19" 9.50" 29" 39.5"
32 us 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 us 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 us 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 us 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 us 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 us 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 us 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Mod: UK1063W23S182001
Art: PANTS
COD: K1984
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade