Mod: UK1494W23K4000
Art: SWEATERS
COD: K2069
composition: 100% Wool
drop: -
style: Sweater Polo
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Black Wool Sweater Polo Half Zip—
Description
style sweater half-zip
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1494W23K4000
Art: SWEATERS
COD: K2069
composition: 100% Wool
drop: -
style: Sweater Polo
manufacturer: 100% Handmade