Mod: UK1164W20K500H
Art: T-SHIRT
COD: K1598
composition: 100% Cotton
drop: -
style: T-shirt
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Premium Black Cotton T-Shirt - Italian Made Luxury Tee—
Description
Kiton Black Cotton T-Shirt - Italian Luxury Essentials
style t-shirt
approximate measures shoulders total length chest
48 eu 16" 26.5" 20.5"
50 eu 16.25" 26.75" 21.5"
52 eu 16.75" 27.5" 22.5"
54 eu 17" 28" 23.5"
56 eu 17.5" 29.5" 24.75"
Mod: UK1164W20K500H
Art: T-SHIRT
COD: K1598
composition: 100% Cotton
drop: -
manufacturer: 100% Handmade