Mod. UK1473W23235F002
COD. K1629
Style SWEATER HALF ZIP
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Pure Cashmere Half Zip Sweater Men's Beige Italian Luxury—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Men's Beige Cashmere Half Zip Sweater
Premium Cashmere Construction
Versatile Luxury Knitwear
Mod. UK1473W23235F002
COD. K1629
Style SWEATER HALF ZIP
Details -
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"