Mod: UK1192W23V152006
Art: SWEATERS
COD: K2223
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Men's Beige Cashmere Full Zip Sweater - Italian Luxury—
Description
Kiton Men's Beige Cashmere Full Zip Sweater - Premium Italian Luxury
style sweater full zip hoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1192W23V152006
Art: SWEATERS
COD: K2223
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade