Mod. UK1482W23V322000
COD. K1801
Style SWEATER CREWNECK
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
Kiton Pure Cashmere Crewneck Sweater Beige - Italian Luxury Mens—
Description
Kiton Men's Cashmere Crewneck Sweater - Beige
Mod. UK1482W23V322000
COD. K1801
Style SWEATER CREWNECK
Details -
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"